Blog

NOKİ BÜLTEN’İ TAKİP EDEN KIRTASİYECİLER KAZANIYOR!

25 yıllık deneyimi ile sürekli geliştirdiği 1000’i aşkın ürün çeşidini, bölge temsilcilikleri ve lojistik dağıtım depoları aracılığıyla 5000’e yakın perakende noktasında satışa sunan ve 50’den fazla ülkeye ihracatıyla, ofis kırtasiye ürünlerinde kalite ve güvenilirliğin adresi NOKI, yaygın dağıtım ağı, hızlı teslimat ve satış destek danışmanlığıyla her zaman müşterilerinin en yakın iş ve çözüm ortağıdır.

NOKI artık aylık bülteni ve sosyal medya sayfaları ile size daha da yakın.

Haberler, yeni ürünler, özel indirimler, promosyon kampanyaları, son dakika fırsatlarının tümü Noki Aylık Bülten’de yer alıyor.

NOKI Bülten’den tüm kampanyalarımız ve hizmetlerimizden anında haberdar olabilir, her türlü soru ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Ayrıca Türkiye ve dünyadaki tüm kırtasiye ürünleri ve ofis yaşamı ile ilgili güncel gelişmeleri, haber ve tartışmaları da NOKI Bülten’den takip edebilirsiniz.

Eğer bültenimiz henüz size ulaşmıyorsa, firma bilgilerinizle birlikte e-mail adresinizi mesaj olarak gönderip ücretsiz abone olun, her şeyden herkesten önce haberdar olun!