NOKİ

NOKİ

NOKİ, 25 yıllık deneyimi ile İstanbul ve Adapazarı’nda toplam 25 bin m² kapalı alan üzerine kurulu tesislerinde, 400 çalışanı ile üretim yapıyor. Ar-Ge destekli yenilikçi teknoloji kullanıyor ve kalite güvence sistemi uyguluyor. Ayrıca çeşitli ülkelerdeki, dünyanın seçkin markalarına üretim yapan fabrikalarda, kendi markasıyla ürettirdiği binlerce ürünü de ithal edip, Türkiye ve çevre ülkelerde dağıtımını yapıyor.

Sürekli geliştirdiği 1000’i aşkın ürün çeşidini, bölge temsilcilikleri ve lojistik dağıtım depoları aracılığıyla 5000’den fazla perakende noktasında satışa sunuyor.

Kalitesini küresel olarak da kanıtlayan ve 50’den fazla ülkeye ihracat yapan NOKİ, dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Ofis kırtasiye ürünlerinde global çözümler sunuyor.

12 yıldır ‘İnterpano’ markası ile ofis toplantılarının ve okulların vazgeçilmezi olan yazı tahtaları ile panoları üretiyor. Kaliteli malzemeyi estetik tasarımla birleştirip, her türlü ihtiyaca uygun zengin ürün çeşidi sunuyor.

Masa üstü ofis gereçlerinde, zımba ve delgeç çeşitleri olarak, Hong Kong merkezli STD markalı ürünler yer alıyor.

Yazı gereçlerinde ise, kendi markasının yanı sıra İtalya’da üretilen Hi-Text ile Çin ve Türkiye’de ürettiği Liqeo markalı kalemler de ürün portföyü içerisinde yer alıyor.