Kurumsal

 

KURUMSAL

DERYA OFİS ÜRÜNLERİ SAN. ve TİC. A.Ş.

Hızla büyüyüp gelişen, dünya kalitesi tüm tüketicileri kucaklayan, yönetici kadrosu ileri görüşlü, vizyonu açık profesyonellerden oluşan ve her zaman bir kırtasiye firmasından beklenilenden çok daha fazlasını sunan, öncü, yenilikçi ve lider bir kuruluş.

NOKI, 25 yıllık deneyimi ile İstanbul ve Adapazarı’nda toplam 25 bin m² kapalı alan üzerine kurulu tesislerinde, 400 çalışanı ile üretim yapıyor. Ar-Ge destekli yenilikçi teknoloji kullanıyor ve kalite güvence sistemi uyguluyor. Ayrıca çeşitli ülkelerdeki, dünyanın seçkin markalarına üretim yapan fabrikalarda, kendi markasıyla ürettirdiği binlerce ürünü de ithal edip, Türkiye ve çevre ülkelerde dağıtımını yapıyor.

Yüksek üretim kapasitesi, geniş ürün yelpazesi

Ofislerinizde sıklıkla kullandığınız polipropilen bazlı, doğa dostu dosyalama ürünlerini, klasörleri, ayraçları ve hatta çocuklarınızın defter ve kitap kaplıklarını, mantar panoları, beyaz yazı tahtalarını üretiyoruz. PP Poşet ve telli dosya üretiminde, tek çatı altında Avrupa’da faaliyet gösteren en kapsamlı üreticiyiz, toplam Avrupa pazarının yüzde 15’i Adapazarı tesislerimizde üretilmektedir.

Yaygın dağıtım ve satış ağı ile Noki her yerde

Sürekli geliştirdiğimiz 1000 ürün çeşidini, bölge temsilciliklerimiz ve lojistik dağıtım depolarımız aracılığıyla 5000’den fazla perakende noktasında satışa sunuyoruz. 40 ülkeye de ihracat yapıyor ve uzun yıllardır Türkiye’nin en çok ihracat yapan firmaları arasında yer alıyoruz.

25 yıldır çözüm ortağı

NOKI, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi, yaygın dağıtım ağı, hızlı teslimat, satış destek danışmanlığı ve uygun fiyatlarıyla her zaman müşterilerinin en yakın çözüm ortağıdır. Kesintisiz iletişimini ‘koşulsuz ve yüzde yüz memnuniyet’ anlayışıyla sürdürür.

1994 yılında çıktığımız bu yolda, değerlerimizden taviz vermeden, üzerine katarak, iş ortaklarımıza da kazandırarak, hep beraber daha üretken ve daha faydalı olmaya çalışıyoruz.